JM Beauty Center - шаблон joomla Скрипты

Konferenčni center Brdo pri Kranju , 22. 10. 2021

URA       PREDAVATELJ                                              PREDAVANJE                                                                                                                                                              

               SKLOP A (9:00H- 13:20)                                                                                                                                                            

               TEMELJNA TLA / TLAKI                             

 08:40    Vito Žalig                                                          "Celostno upravljanje z odpadnimi vodami v industriji"

   9:00     Ing. Michael Bissmann (AUT)                      "Rapid Impact Compaction"

  9:20      Damir Hamzič                                                 "Talne površine brez stikov”

  9:40      Rainer Schaible (NEM)                                  "Odvodnjavanje padavinskih vod")

10:00      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                    

              AKUSTIKA / SVETLOBA / ZRAK

10:20     Tomi Tehomaa                                                  "Talne obloge in integrirana zvočna izolacija"

10:40      Andreas Blümel (AUT)                                  “Acoustic solutions with wood wool panels"

11:00      prof. dr. Berndt Zeitler                                   “Zvočna izolacija pri gradnji stavb”

11:20      Neža Močnik                                                    "Svetloba in zrak za produktivna in zdrava delovna mesta« 

11:40      Rok Prislan                                                       "Akustika: udarni zvok, hrup, tehnična smernica"

10:20      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                    

12:20      mag. Boris Banfi                                             "Centralni nadzorni sistemi v industriji"

12:40      Tomo Žnidaršić                                               "Ravne strehe industrijskih objektov"

13:00      kosilo (60 min)                                                                                                                                                                                       

               SKLOP B (14:00H- 17:00)                                                                                                                                                            

              KONSTRUKCIJA / FASADA

14:00      prof. dr. Miha Tomaževič                               Arhitektura in zagotavljanje potresno odporne družbe'

14:20      Miloš Kmetič                                                   "Industrijski objekti iz porobetona"

14:40      asist prof. dr. Roberto Scotta (ITA)             "Concrete buildings cast into woodchip - cement formworks" 

15:00      Pietro Cacciatori (ITA)                                   "Resistance of suspended facades to wind andearthquake"

15:20      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                      

15:40      Nora Pollman (AUT)                                      "Weather-resistant powder coatings for facades"

16:00      Thomas Haltenhof                                         "Advanced Facade Design and Technology"

16:20      Marko Rožman                                               "Izolacijski fasadni paneli"

16:40      dr. Matjaž Žnidaršič (SLO)                            "Novi trendi steklenih ovojev stavb"

17:00      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                              

               SKLOP  C (17:20 -∞ )                                                                                                                                                                   

              ARHITEKTURA / DESIGN

17:20      dr. Maroje Mrduljaš (HRV)                           "Industrijska arhitektura kroz vrijeme"

17:40      Bojan Lebar                                                     MODERNA, arhitektirni studio

18:00      Cristoph Behling (ANG)                                CHRISTOPH BEHLING DESIGN, oblikovalski studio

18:20      Predrag Milutinovič (SRB)                            MAPA ARCHITECTS, arhitektirni studio

18:40      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                     

19:00      Marjan Poboljšaj                                                     SUPERFORM, arhitektirni studio

19:20      Marko Dabrović (HRV)                                 "Campus Rimac", 3LHD, arhitektirni studio

20:30      večerja                                                                                                                                                                                                    

Diamantni pokrovitelji

GEBERIT

Zlati pokrovitelji

Schoeck

Srebrni pokrovitelji

TIGER
KINGSPAN
decor & design
ROEFIX
HOERMAN
KINGSPAN
KNAUFCIELING
SAUTER
FUNDERMAX
REFLEX
ROTO
TERRA-MIX
SIKA
lepatex
EKOSTIL
FIBRAN
BAUDER
žurbi
PILON AEC
alukonigstahl
 zumtobel
 starman
 iso span
schwarzmann
 alpod
 xella
 Wienerberger
 Velux
 Trimo
 Kolpa
 Knaufinsul
 Murexin
 hauraton
 Projekt gt
 Oblak
 Aluk

Bronasti pokrovitelji

MODERNA